Gyors kereső
 
Kiemelt üzletházak
 
Ajánló:
 
 
 
Hírlevél feliratkozás
IRATKOZZON FEL!
Iratkozzon fel a GlobalPlaza hírlevelére.

 

 

Campona / TEL.: +36 1 424 30 00 /

Campona

Térkép, megközelítés, info
Weboldal
ÜZLETEK
Telefonszámok
           Értékeljen Ön is, klikk ide! Pontozás, részletes eredmény itt!
Campona Budapest >> Üzletek telefonszáma és weboldala
(kattintson az üzlet nevére a részletekhez)
Oldalak:   1   2   3   Következő
576 Kbyte 0670/377-71-53 http://campona.hu/uzletek/576_kbyte/51
A&A Ékszerszalon 061/424-3363 http://campona.hu/uzletek/aa_ekszerszalon/10
Alaszka ékszer 061/424-3173, Fax:061/424-3173 http://campona.hu/uzletek/alaszka_ekszer/11
American Store 06-1-424-3256 http://campona.hu/uzletek/american_store/98
Art Virágüzlet 06-1-424-3181 http://campona.hu/uzletek/art_viraguzlet/47
Bagatt cipő 061/424-3295 http://campona.hu/uzletek/bagatt_cipo/104
Beauty Code illatszer http://campona.hu/uzletek/beauty_code_illatszer/66
Belfrit http://campona.hu/uzletek/belfrit/147
Béres Egészségtár 061/424-3103, Fax:061/424-3103 http://campona.hu/uzletek/beres_egeszsegtar/63
Bijou Brigitte 061/362-6296 http://campona.hu/uzletek/bijou_brigitte/13
Borszaküzlet 061/424-3357 http://campona.hu/uzletek/borszakuzlet/15
Branch Shoes 06-1-362-0916, Fax:06-1-362-0916 http://campona.hu/uzletek/branch_shoes/3
Budapest Bank http://campona.hu/uzletek/budapest_bank/150
Budmil 061/362-1427 http://campona.hu/uzletek/budmil/60
C&A 814-9374 http://campona.hu/uzletek/ca/100
Calzedonia 06-30-633-9559 http://campona.hu/uzletek/calzedonia/28
Camaïeu 06 1 424-3435 http://campona.hu/uzletek/camaieu/135
Campona Kalandpark +36 1 424 3201 http://campona.hu/uzletek/campona_kalandpark/152
Celeste 06-1-424-3150 http://campona.hu/uzletek/celeste/31
Charles Vögele 0036/(0)1/362-6584 begin_of_the_skype_highlighting              0036/(0)1/362-6584      end_of_the_skype_highlighting http://campona.hu/uzletek/charles_vogele/116
Christian Surtees 06-1-424-3165 http://campona.hu/uzletek/christian_surtees/88
Christins ékszerüzlet http://campona.hu/uzletek/christins_ekszeruzlet/154
CIB Bank Telefon:(+36 1) 424 09 40; Fax:(+36 1) 489 61 37 http://campona.hu/uzletek/cib_bank/71
Cinema City 1/999-6161 http://www.campona.hu/Uzlet/Cinema-city
Coffee Cantina 061/424-3137 http://campona.hu/uzletek/coffee_cantina/36
Cortesi-Látványpékség +36 20 286-5763 http://campona.hu/uzletek/cortesi_latvanypekseg/126
Cukorfalat Édesség http://campona.hu/uzletek/cukorfalat_edesseg/16
Deichmann +36 30 738 0675 http://campona.hu/uzletek/deichmann/134
Dekor Galéria 061/424-3168 http://campona.hu/uzletek/dekor_galeria/41
Devergo&Friends 06-1-424-3180
Don Pepe Pizzéria 061/424-3248 http://campona.hu/uzletek/don_pepe/17
Douglas Parfüméria 06-1-424-3288, Fax:06-1-424-3287 http://campona.hu/uzletek/douglas_parfumeria/64
Drogerie Markt 061/424-3110 http://campona.hu/uzletek/drogerie_markt/65
Elmű Rt. 061/238-1000 http://campona.hu/uzletek/elmu/151
ENVY 06-1-424-3171 http://campona.hu/uzletek/envy/87
Erste Bank Erste Vonal: 06 40/555-444, 061/424-0820 http://campona.hu/uzletek/erste_bank/72
Euroékszer 06-1-424-3155 http://campona.hu/uzletek/euroekszer/12
Eva Kézimunka 30/280 2168 http://campona.hu/uzletek/eva_kezimunka/40
Expressz hirdetésfelvétel és koncert/színház jegyiroda http://campona.hu/uzletek/expressz_hirdetesfelvetel_es_koncert_szinhaz_jegyiroda/142
Feeling Café 06-1-424-3209 http://campona.hu/uzletek/feeling_cafe/38
Firenze Divatház 06-1-424-3176, Fax:06-1-424-3164 http://campona.hu/uzletek/firenze/136
Flamingó Cipő 06-1-424-3133 http://campona.hu/uzletek/flamingo_cipo/4
GAS Jeans 061/424-3258 http://campona.hu/uzletek/gas/105
Goldenland +36 1 362-69-90 http://campona.hu/uzletek/goldenland/130
Good Change / Pénzváltó 061/424-3404 http://campona.hu/uzletek/good_change_penzvalto/73
Griff Gentlemen's 06-1-424-3254 http://campona.hu/uzletek/griff_gentlemens/92
H&M 061/424-3042 http://campona.hu/uzletek/hm/102
Haas & Czjzek 061/424-3435, Fax:061/424-3436 http://campona.hu/uzletek/haas_czjzek/55
Hervis (TIPP!) 061/362-6501 http://campona.hu/uzletek/hervis_sport/61
HP Fotóstúdió 06-1-424-7202; Fax:06-1-424-7202 http://campona.hu/uzletek/hp_fotostudio/74
Oldalak:   1   2   3   Következő
Új hozzászólás
Név:
E-mail:
Az email cím nem jelenik meg a hozzászólás-ban!
 
  Kérjük írja be a balioldali számot!
 
 
  Új hozzászóláshoz nem szükséges regisztráció, csak adja meg a fentieket és már mehet is. Kérjük valós e-mail címet adjon meg hozzászólásához, csak így vehet részt nyereményjátékunkban. A GlobalPlaza Kft fenntartja a jogot, hogy törli az obszcén tartalmú hozzászólásokat.